День Гідності та Свободи

Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі.
Л.Костенко
У листопаді ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, їх подвиг є неоціненним для України.

На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 14 людей, дитина, люди навчаються та текст
На зображенні може бути: 2 людини, книга, газетний кіоск та текст
На зображенні може бути: 15 людей, люди навчаються та текст

"Безкровна війна: голод 1933"

До бібліотеки ліцею на інформаційні перерви "Безкровна війна: голод 1933" завітали учні 4-а класу (класний керівник Л.І. Путіліна), 5-б класу (класний керівник В.В.Камінська), 8-б класу (класний керівник Н.П.Лоборчук). Історичні факти, свідчення людей, що пережили голодомор, уривки з художніх творів вражають і через багато десятиліть після трагічних подій.

На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються та текст
На зображенні може бути: книга та текстУкраїна починається з тебе

8-а клас, класний керівник Онищенко В.М., круглий стіл "Україна починається з тебе". Висловлювали думки щодо свого розуміння патріотизму, бачення ролі молоді у розвитку України після Перемоги; переглянули презентацію та ознайомилися з літературою на книжковій виставці "Україна починається з тебе".


"До Дня Української Державності"


 День Державності 2023     Натисніть сюди   


День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Небесна сотня . Ким були? До чого прагнули? Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію.
Учителі, студенти, підприємці та журналісти, вчені та академіки, художники та музиканти, громадські діячі та прості робітники. Усі ці люди – жителі різних куточків України. Такі, здавалося, різні…Але – ні! Вони були дуже схожими між собою серцями, у яких, на перекір безвір’ю, безнадії та ненависті, що нав’язуються над духом цього світу, жили віра, надія та любов. Віра – у перемогу добра над злом, правди – над неправдою та кривдою. Надія – на краще майбутнє для своєї країни, своїх дітей. Любов – до України, справжніми синами якої вони були, є і будуть.
Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

День Соборності України

22 січня День Соборності України.
Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
.

    
План Національно=патріотичного виховання 2022-2023 р.

 29 вересня 2022 року – 81-а річниця від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр.
До пограбованого дому
Вернувшись гостем мовчазним,
Вклоняюсь болевi людському
І всiм могилам дорогим.
Максим Рильський
     В Бориспільському ліцеї "Альта" класним керівником Ярмоленко Л.В було проведено захід пам'яті, приурочений цій трагічній річниці. Прониклива розповідь, вміло підібрані матеріали класним керівником зробили цей захід дуже цікавим і повчальним. Про ці події минулого знаємо, пам'ятаємо і не забудемо.
      Говорячи про ці події в минулому, ми порівняємо їх із сьогоденням.
     Адже в наш час у центрі Європи відбувається справжній геноцид українського народу сусідньою недокраїною, яка намагається знищити нас як народ, націю.
Але ми вистоїмо. Знищимо ворогів і обов'язково переможемо.
Слава Україні! Слава героям!


Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше