"До Дня Української Державності"


 День Державності 2023     Натисніть сюди   


День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Небесна сотня . Ким були? До чого прагнули? Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію.
Учителі, студенти, підприємці та журналісти, вчені та академіки, художники та музиканти, громадські діячі та прості робітники. Усі ці люди – жителі різних куточків України. Такі, здавалося, різні…Але – ні! Вони були дуже схожими між собою серцями, у яких, на перекір безвір’ю, безнадії та ненависті, що нав’язуються над духом цього світу, жили віра, надія та любов. Віра – у перемогу добра над злом, правди – над неправдою та кривдою. Надія – на краще майбутнє для своєї країни, своїх дітей. Любов – до України, справжніми синами якої вони були, є і будуть.
Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

День Соборності України

22 січня День Соборності України.
Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
.

    
План Національно=патріотичного виховання 2022-2023 р.

 29 вересня 2022 року – 81-а річниця від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр.
До пограбованого дому
Вернувшись гостем мовчазним,
Вклоняюсь болевi людському
І всiм могилам дорогим.
Максим Рильський
     В Бориспільському ліцеї "Альта" класним керівником Ярмоленко Л.В було проведено захід пам'яті, приурочений цій трагічній річниці. Прониклива розповідь, вміло підібрані матеріали класним керівником зробили цей захід дуже цікавим і повчальним. Про ці події минулого знаємо, пам'ятаємо і не забудемо.
      Говорячи про ці події в минулому, ми порівняємо їх із сьогоденням.
     Адже в наш час у центрі Європи відбувається справжній геноцид українського народу сусідньою недокраїною, яка намагається знищити нас як народ, націю.
Але ми вистоїмо. Знищимо ворогів і обов'язково переможемо.
Слава Україні! Слава героям!