Віктор Іванович Тихий - 52 роки. Навчався в нашій школі
Він був СПРАВЖНІМ...! Земля пухом КОМАНДИРЕ!Учасник бойових дій в зоні АТО/ООС, офіцер Збройних Сил України, молодший лейтенант, командир стрілецької роти військової частини 46-річний Сергій Григорович ОДИНАК 1978 р.н. Закінчив Бориспільську школу №7         у 1994. 2017-2018 – разом з побратимами був на передовій поблизу селища Станиця Луганська, а 2018-2019 – стояв на захисті Маріуполя. Спочатку у лавах територіальної оборони брав участь у звільнені Бучі, Ірпеня, Гостомеля від російського окупанта. Далі ж, приєднавшись до лав Збройних Сил України, разом з побратимами охороняв північні кордони нашої держави. У березні 2023 року вирушив на Схід.

24 березня 2023 року на Донеччині життя нашого Героя обірвалося…

Серйозний, дисциплінований, вимогливий – на роботі, та надзвичайно добрий, уважний, люблячий син, турботливий батько двох донечок та коханий чоловік вдома.

«Не було жодного дня, щоб він не написав мені повідомлення з побажанням доброго ранку… Та 24 березня я такого повідомлення вже не отримала…» - згадує дружина.В’ячеслав Миколайович ПОЛІЩУК 24.10.1974 р.н. Навчався у Бориспільській школі №7. Закінчив у 1992 році.
Надзвичайно добрий, щирий, відповідальний, турботливий, працьовитий, надійний, вірний товариш, прекрасний сім’янин – таким назавжди запам’ятають В’ячеслава рідні, друзі, колеги та всі, хто знав його особисто. А таких дуже багато, адже він ніколи не відмовляв у допомозі, завжди підтримував близьких теплим словом чи мудрою порадою.
У мирному житті захоплювався риболовлею, зварювальною справою, мріяв про мотоцикл. Та найбільшою цінністю для В’ячеслава була його родина: кохана дружина та їхні діти – син та донечка. Мріяв разом переїхати до приватного будинку.
30 липня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу противником на Донеччині життя нашого Героя обірвалося.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше