Патрульні продовжують проводити уроки безпеки зі школярами Шкільні офіцери поліції провели урок для учнів 6 А класу Бориспільського ліцею "Альта" на дуже важливу тему: "Вибухонебезпечні та підозрілі предмети". За допомогою мультимедійної презентації інспектори ознайомили з видами вибухонебезпечних предметів, їхнім виглядом, де можуть встановлюватись, та повідомили про правила поведінки у разі виявлення цих речей і куди потрібно звернутися. Також наголосили учням про важливість дотримання вимог та переміщення до укриттів у разі оголошення повітряної тривоги. Школярі уважно слухали патрульних та активно брали участь в обговорені окремих питань. Діти — наше майбутнє, а тому ми робимо все можливе, аби вберегти найцінніше.